دوشنبه, 01 دی 1393

تحليف كارآموزان كارشناسي در مورخه 27 مردادماه 93

برنامه مراسم تحليف كارآموزان كارشناس رسمي دادگستري مورخ 27 مردادماه 1393 به همراه اسامي افراديكه بايد در اين مراسم حضور يابند در ادامه مطلب آمده است.

ادامه مطلب...

تمدید دفترچه کارشناسی در سال 93

 

کارشناسان محترم جهت تمدید دفترچه کارشناسی خود لازم است با دقت به موارد ذیل عمل نمایند.همچنین لازم است جهت طی مراحل تمدید به دفتر هیأت مدیره استان خود مراجعه نمایید فلذا از پذیرش کارشناسان به صورت حضوری معذور هستیم.

ادامه مطلب...

تمديد مهلت ثبت نام آزمون كارشناسي سال 93

به اطلاع مي رساند زمان ثبت نام آزمون كارشناسي سال 93 تا 25 مهرماه تمديد گرديد.

سايت ثبت نام آزمون

ادامه مطلب...

حليف كارآموزان كارشناسي در مورخه 25 آبانماه 93

برنامه مراسم تحليف كارآموزان كارشناس رسمي دادگستري مورخ 25 آبانماه 1393 به همراه اسامي افراديكه بايد در اين مراسم حضور يابند در ادامه مطلب آمده است.

ادامه مطلب...

تذکر در خصوص ارائه به موقع نظریه کارشناسی

حسب گزارش دادگستری استان ها و مدیریت سیستم جامع رایانه قوه قضائیه دائر بر تجدید مکرر اوقات شعب محاکم عمومی به علت عدم وصول نظریه کارشناسی در وقت مقرر

ادامه مطلب...
Previous
بعدی
هیأت مدیره ها

هیأت مدیره ها

مشاهده لیست دفاتر استانی و آشنایی با اعضای هیأت مدیره
سربرگ گزارش کارشناسی

سربرگ گزارش کارشناسی

کارشناسان محترم جهت ارائه گزارش کارشناسی خود به مراجع قانونی میتوانند از این سربرگ استفاده نمایند.
موارد تخلف انتظامي

موارد تخلف انتظامي

  تخلفات كارشناسان شماره ماده نام قانون تخلف مجازات انتظامي ماده 25 قانون جديد كانون كارشناسان رسمي مصوب 1381 سوء رفتار يا ارتكاب اعمال منافي با شئون و حيثيت كارشناسي به شكايت وزير دادگستري يا رئيس قضائيه يا سه نفر اعضاي هيات مديره كانون درجه...
چگونگی تمدید

چگونگی تمدید

کارشناسان محترم می توانند با در دست داشتن مدارک ذیل جهت تمدید اعتبار دفترچه خود به دفتر هیأت مدیره و یا معاونت آموزش استان خود مراجعه نمایند.     1- كد ملي 2- مفاصا حساب مالياتي 3- ابطال تمبر مالیاتی به مبلغ يك ميليون و دویست هزار ريال برای یکسال 4- پرداخت هزينه تمديد...
شرايط ارتقاء صلاحيت

شرايط ارتقاء صلاحيت

1- گذشت حداقل 2 سال از زمان صدور دفترچه كارشناسي 2- ارائه حداقل 10 گزارش كارشناسي از كارهاي انجام شده كارشناسي رسمي 3- نداشتن سابقه محكوميت انتظامي از نوع انفصال يا تعليق از كارشناسي 4- تمديد دفترچه كارشناسي در سال 88 و سالهاي قبل 5 - در صورتيكه كارشناس در خصوص موضوع تقاضاي...
تعرفه دستمزد کارشناسان

تعرفه دستمزد کارشناسان

شماره 100/41540/9000  مورخ : 1392/8/1 تعرفه دستمزد كارشناسان رسمي دادگستري در اجراي ماده 29 قانون كارشناسان رسمي دادگستري مصوب 18/1/1381 مجلس شوراي اسلامي، تعرفه مربوط به تعرفه دستمزد كارشناسان رسمي دادگستري، مصوب 8/12/1389 و اصلاحيه آن به شرح مواد آتي اصلاح مي‌شود:
دستورالعمل آموزش

دستورالعمل آموزش

بسمه تعالي دستورالعمل كارآموزي كارآموز عزيز با آرزوي موفقيت براي شما در طي كارآموزي خواهشمند است كليه مطالب اين دستورالعمل را به دقت مطالعه نموده تا از ايجاد وقفه در امر آموزش و بروز مشكلات بعدي براي خود جلوگيري نمائيد. شروع دوره: . هنگامي است كه فرد طي معرفي نامه داخلي...
مقالات علمي و متون آموزشي

مقالات علمي و متون آموزشي

  در این بخش به معرفی تألیفات کارشناسان مرکز می پردازیم :
نحوه پيگيري استعلامات و گزينش

نحوه پيگيري استعلامات و گزينش

ماده 8- درخواست متقاضيان به ترتيب وصول در «مركز» ثبت و براي هر متقاضي پرونده جداگانه‌اي تشكيل مي‌شود، مركز مذكور، سوابق متقاضي را از مراجع اطلاعاتي و قضايي محل اقامت و اشتغال يا محل تحصيل فعلي و گذشته و از مؤسسه آموزش عالي مربوطه استعلام و درباره صلاحيت وي به نحو مقتضي تحقيق...
روال کاري

روال کاري

  د- گزينش: پس از مصاحبه و اعلام قبولي فرد توسط اساتيد مصاحبه كننده از فرد پذيرفته شده گزينش به عمل مي‌آيد مرحلة گزينش كه بر اساس نظر مركز، تحقيق از محل كار يا زندگي فرد و يا افراد مورد وثوق و يا استعلام از مراجع ذيصلاح مي‌باشد پس از كسب اطلاعات لازم، پروندة فرد جهت اعلام...
نرم افزار محاسبه خسارت تاخیر تادیه (نرخ تورم)

نرم افزار محاسبه خسارت تاخیر تادیه (نرخ تورم)

نرم افزار محاسبه خسارت تاخیر تادیه (نرخ تورم) جهت استفاده در گوشی های موبایل با سیستم عامل اندروید تهیه شده است. فایل نصب برنامه را میتوانید در ادامه مطلب دریافت نمایید.
نرم افزار محاسبه حق الزحمه خدمات مهندسی

نرم افزار محاسبه حق الزحمه خدمات مهندسی

نرم افزار محاسبه حق الزحمه خذمات مهندسی جهت استفاده در گوشی های موبایل با سیستم عامل اندروید تهیه شده است. فایل نصب برنامه را میتوانید در ادامه مطلب دریافت نمایید.
نرم افزار محاسبه حق الزحمه کارشناسی بر اساس تعرفه دستمزد کارشناسان رسمی

نرم افزار محاسبه حق الزحمه کارشناسی بر اساس تعرفه دستمزد کارشناسان رسمی

نرم افزار محاسبه حق الزحمه کارشناسی جهت استفاده در گوشی های موبایل با سیستم عامل اندروید تهیه شده است. فایل نصب برنامه را میتوانید در ادامه مطلب دریافت نمایید.
درخواست صدور كارت شناسايي كارشناسان رسمي

جهت درخواست کارت شناسایی ابتدا مطالب زیر را به دقت مطالعه نموده و سپس برای رفتن به مرحله بعد، روی ثبت نام کارت شناسایی کلیک نمایید .

1- تنها افرادی می توانند تقاضای کارت شناسایی نمایند که پروانه خود را دریافت و دفترچه خود را تمدید نموده باشند .

2- افرادی که قبلا درخواست کارت شناسایی داده اند و تاکنون به هر دلیلی موفق به دریافت کارت نشده اند و یا افرادی که اعتبار کارت شناسایی آنها  پایان يافته است، می توانند از این طریق تقاضای خود را اعلام نمایند.

3- کلیه موارد خواسته شده در فرم ثبت نام را با دقت و با اطلاعات واقعی تکمیل نمایید زیرا از این اطلاعات در مراحل بعدی در کتابچه وكلا/كارشناسان استفاده خواهد شد.

4- مبلغ 35,000 ریال به شماره حساب سیبا 0105497656005 نزد بانک ملی (قابل واریز در کلیه شعب بانك ملي) واریز نموده و شماره فیش واریزی را در قسمت مربوطه وارد نماييد(مطابق تصویر). ضمناً ارائه اصل فیش در زمان تحویل کارت الزامي است .

 

5- در قسمت شماره پروانه فقط ارقام سمت راست و بعد از /187 را وارد نمایید . (مطابق تصوير)

 

6- وارد کردن پست الکترونیک اختیاری است ،اما ترجیحا در این قسمت یک ایمیل معتبر وارد نمایید تا اطلاعیه های جدید مرکز برای شما ارسال شود. (مطابق تصویر)

 

 

7- یک قطعه عکس جديد با مشخصات زیر را اسکن نموده و فایل آن را در قسمت ارسال عکس وارد نمایید . (مطابق تصویر)

- عکس 4×3 با زمينه سفيد و بدون حاشيه.

- فرمت عکس باید JPg باشد.

- اندازه عکس حداقل 400 ×300 پیکسل باشد .

- پوشش آقايان بايد كت و شلوار و حجاب بانوان بايد كامل باشد.

 

 

تذكر بسيار مهم : عكسها بايد شرايط پيش گفته را دارا باشند و الا مشخصات متقاضي از سيستم درخواست صدور كارت حذف خواهد شد.

8 - به در خواست هایی که ناقص ارسال شده و یا عکس ارسالی از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد ترتیب اثر داده نخواهد شد .

9- حداقل 1ماه بعد از زمان ثبت نام می توانید با کلیک بر روی گزینه پیگیری و وارد نمودن کد ملی خود ، مراحل صدور کارت خود را پیگیری نمایید.

10 - كارت شناسايي پس از صدور به دفاتر استاني ارسال ميشود و متقاضيان محترم لازم است جهت دريافت كارتهاي خود به دفاتر مربوطه مراجعه نمايند. كارشناسان محترمي كه حوزه قضايي ايشان استان تهران مي باشد ، پس از اطمينان از صدور كارت خود ، مي توانند  به ساختمان اصلي مركز واقع در خيابان آفريقاي شمالي – كوچه گلفام- طبقه اول واحد - کارشناسان مراجعه نمايند.


«  ثبت نام كارت شناسايي »

«  تمدید كارت شناسايي »

 

 

پيگيري درخواست كارت شناسايي

کارشناسان محترمی که قبلاً نسبت به ثبت درخواست صدور کارت شناسایی از طریق اینترنت اقدام نموده اند میتوانند از این طریق نسبت به وضعیت صدور کارت خود اطلاع یابند.

خواهشمند است به موارد ذیل دقت نمایید :

1- پیغام های نمایش داده شده از طرف سیستم را با دقت مطالعه نمایید.

2- چنانچه ثبت نام شما به علت مشکل عکس از سیستم حذف شده است حتماً دقت نمایید که عکس شما این شرایط را داشته باشد : بدون حاشیه - با لباس رسمی - بدون کشیدگی - بدون اثر مهر و منگنه - چهره مشخص باشد

3- پس از اطمینان از صدور کارت شناسایی و جهت تحویل گرفتن آن لازم است به دفتر هیأت مدیره استان و یا معاونت آموزش دادگستری مراجعه نمایید.کارشناسان محترم استانهای تهران و البرز جهت دریافت کارت لازم است به ساختمان اصلی مرکز مراجعه نمایند.

ورود به سامانه وضعیت پرونده

جهت استفاده از سیستم پیگیری پرونده به نکات زیر توجه نمایید:

1- مقابل عبارت "شماره پرونده " ، کد رایانه خود را (شماره پرونده که با عبارت /50 آغاز می شود)  به صورت کامل وارد نمایید.

2- مقابل عبارت "کدملی " ، کدملی خود را  بدون خطوط تیره وارد نمایید.

3 - جهت مشاهده اطلاعات پرونده خود روی دکمه "ورود" کلیک نمایید.

جستجوي کارشناسان رسمي

با توجه به نیاز مبرم جامعه به بهره گیری از نظرات کارشناسی ، کارشناسان رسمی دادگستری ؛ واحد آمار و انفورماتیک مرکز ترتیبی اتخاذ نموده تا تمامی مراجعین به این وب سایت بتوانند با کارشناسان رسمی در رشته های مختلف و شهرهای گوناگون آشنا شوند و در صورت لزوم با استفاده از شماره های تماس به ایشان رجوع نمایند.

از مهمترین ویژگی های این سیستم ، ثبت حدود صلاحیت کارشناسی در جدول نتیجه گزارش است تا از این طریق فرد جستجوگر بتواند مطلوب ترین گزینه را انتخاب نماید.

 

حليف كارآموزان كارشناسي در مورخه 25 آبانماه 93

حليف كارآموزان كارشناسي در مورخه 25 آبانماه 93

برنامه مراسم تحليف كارآموزان كارشناس رسمي دادگستري مورخ 25 آبانماه 1393 به همراه اسامي افراديكه بايد در اين مراسم حضور يابند در ادامه مطلب آمده است.
كارگاه تخصصي بررسي طرح تفصيلي شهر تهران

كارگاه تخصصي بررسي طرح تفصيلي شهر تهران

قابل توجه كارشناسان محترم رشته راه و ساختمان استان تهران به اطلاع مي رساند، كارگاه تخصصي بررسي طرح تفصيلي شهر تهران روز شنبه مورخ 24آبانماه93 رأس ساعت 15 در مركز امور وكلا و كارشناسان...
تمديد مهلت ثبت نام آزمون كارشناسي سال 93

تمديد مهلت ثبت نام آزمون كارشناسي سال 93

به اطلاع مي رساند زمان ثبت نام آزمون كارشناسي سال 93 تا 25 مهرماه تمديد گرديد. سايت ثبت نام آزمون
آزمون كارشناسي سال 93

آزمون كارشناسي سال 93

به اطلاع مي رساند مركز امور مشاوران حقوقي، وكلا و كارشناسان قوه قضائيه ‌از بين واجدين شرايط مندرج در آگهي ذيل نسبت به جذب متقاضيان اخذ پروانه كارشناسي رسمي از طريق آزمون اقدام به عمل...
دستورالعمل و زمانبندي تمدید دفترچه کارشناسی در سال 93

دستورالعمل و زمانبندي تمدید دفترچه کارشناسی در سال 93

قابل توجه هيئت مديره هاي محترم استانها دستورالعمل و زمانبندي تمدید دفترچه کارشناسی در سال 93 به شرح ادامه مطلب مي باشد.  
Powered By DAKFA
???? ???? ???? ? ????????? ??? ??????, ???? ???? ? ??????? ?????, ???? ????????? ????