فعالیت آزمایشی دستگاه کنترل تردد (گیت) وکلا و کارشناسان کشور

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یاران صدیق ایشان و تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه به اطلاع میرساند  پیرو حمایت رئیس محترم قوه قضائیه و رئیس کل محترم دادگستری استان تهران  به منظور رعایت شئون وکلا و کارشناسان رسمی در ورودی های مجتمع های قضایی و همچنین اجرایی نمودن صورتجلسه مورخه 27 خردادماه 1398 که بر این اساس نصب دستگاه های کنترل تردد (گیت) در مجتمع های قضایی شهید بهشتی و غدیر به این مرکز سپرده شده بود، بحمدالله دستگاه های مذکور ویژه عبور وکلا و کارشناسان رسمی کشور در این دو مجتمع با پیگیری های مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه نصب شده است و هم اکنون در حال بهره برداری آزمایشی میباشد.

امید است با همت دوستان در کانون وکلا مرکز و کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان تهران شاهد نصب و بهره برداری سریعتر دستگاه ها در مجتمع های قضایی امام خمینی(ره) و عدالت جهت خدمت رسانی بهتر به وکلا و کارشناسان نیز باشیم.

در خصوص نحوه تردد و استفاده از این دستگاه های کنترل تردد (گیت) توجه به موارد ذیل ضروری است :

  • از آنجاکه نقطه مشترک میان تمام وکلا و کارشناسان کشور ، دارا بودن کارت ملی است لذا در این مرحله جهت سهولت استفاده از گیت های نصب شده صرفاً داشتن کارت ملی کفایت میکند.
  • با همکاری مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه ، امکان اتصال به پایگاه داده وکلا و کارشناسان رسمی کشور فراهم شده است فلذا تمام وکلا و کارشناسان کشور فارغ از اینکه پروانه آنها برای کدام حوزه قضایی است میتوانند هنگام تردد در مجتمع های قضایی مذکور از راهروی ویژه عبور نمایند.
  • خواهشمند است هنگام عبور از گیت های مذکور به راهنمایی نیروهای مستقر توجه نموده و در نظر داشته باشید که استعلام وضعیت مراجعه کننده از پایگاه داده کشور مستلزم صرف زمان خواهد بود.

  

تصاویر برگزیده

ارتباط با مرکز و ارسال پیشنهادات

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی

آخرین مهلت ثبت نام : 24 تیرماه 1398

موارد تعهد و حق بیمه درمان تکمیلی

Powered By DAKFA