آیین تکریم و معارفه مدیر عامل ستاد دیه برگزار شد

ستاد دیه کشور که در ماه رمضان سال ۱۳۶۹ به دستور رئیس وقت سازمان زندان ها، شهید لاجوردی با هدف کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و با برگزاری جشن گلریزان پایه گذاری و در سال ۱۳۷۶ با ساختار جدید فعالیت خود را ادامه داد.

سید اسدالله جولایی طی سالیان متمادی به عنوان مدیر عامل ستاد دیه فعالیت نمود که با همت این ستاد تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیرعمد از زندان‌ های کشور آزاد شدند.

چندی پیش اسدالله لاجوردی از سمت خود استعفا و علی شمس به عنوان مدیر عامل جدید این ستاد معرفی شد.ددر مراسمی که امروز در نشست ویدئو کنفرانس سراسری برگزار شد، از سال‌ ها خدمت و فعالیت جولایی تقدیر شد.

در متن تقدیرنامه رئیس سازمان زندان‌ها خطاب به اسدالله جولایی آمده است:

به نام خدا
برادر ارجمند جناب آقای سید اسداله جولائی

اگر کیمیای شهادت، مدال زرینی است که تنها بر سینه مجاهدان فی سبیل الله می‌ نشیند، آنان که فراتر از جان و مال، آبرویشان را در راه خدمت به خلق، هزینه کرده و در طبق اخلاص نهاده اند، براستی شایستگان مقام شهادتند. آری؛ مرد را باید از رفیق و یارش شناخت و چه زیبا و حسرت انگیز است که همسنگر و یاور صدیق شما، مرد پولادینی بود که جزشهادت، پاداشی لایقش نبوده وبه حق رستگار شد.

ثبات قدم درصراط مستقیم انقلاب اسلامی، ولایت مداری، پاک دستی و مجاهدت مؤمنانه دائم از یک سو و خلق الگویی نوین و ماندگار در شیوه خدمت رسانی به بندگان در بند، در قامت ستـاد دیـه کشور و پیشگامی خـلاقانه دربهره گیـری ازظرفیت نهاد‌های مردمـی از سوی دیگر، توفیق عظیمی اسـت که خداوند منان، نصیب جنابعالی نموده و به بهترین شکل، مردمی‌ترین جلوه گاه خدمت در قوه قضاییه را بنام خویش در تاریخ انقلاب ثبت نموده اید.

مفتخرم که جنابعالی را بحق، «پدرخیرخواه زندانیان» بنامم و زحمات صادقانه و بی دریغتان در تمامی عرصه‌ های زندان بانی کشور را ارج نهاده و از درگاه لایزال الهی توفیق روز افزون وحسن عاقبت، در پرتو توجهات حضرت ولیعصر (عج) را برایتان مسألت می‌ نمایم.

محمد مهدی حاج محمدی
رئیس سازمان زندان‌ ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور

به اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.