برگزاری نخستین همایش بزرگ وکالت

نخستین همایش بزرگ وکالت با تاکید بر ارتقا سطح خدمات حقوقی، 23 اسفندماه در محل سالن شهید بهشتی قوه قضاییه با حضور مقامات عالی اجرایی و قضایی برگزار خواهد شد.

رییس امور آموزش و پژوهش مرکز وکلا گفت: این همایش در راستای ماموریت های متعالی مرکز که در سند تحول قضائی و اسناد بالادستی مقرر شده، مبنی بر تلاش جهت ارتقاء نظام خدمات حقوقی کشور، تدارک دیده شده است.

وی در تشریح محورهای همایش بیان کرد: همایش بزرگ وکالت با طراحی 2 پنل تخصصی در حوزه تنظیم گری نهاد وکالت و وکالت تخصصی ترتیب داده شده است. همچنین تلاش شده است از چهره های دانشگاهی صاحب نظر مانند جناب آقای دکتر بیات، جناب آقای دکتر آدابی و جناب آقای دکتر فرحناکیان برای پنل وکالت تخصصی و از سرکار خانم دکتر فریور، جناب آقای دکتر نجفی توانا و جناب آقای دکتر نصرالله ابراهیمی حضور پیدا خواهند کرد.

دکتر مهدی فلاحیان ادامه داد: همچنین تلاش شده است مهمانان گرامی از هر دو نهاد مرکز و کانون مورد دعوت قرار گرفته تا نشست تخصصی به واقع محل تضارب آراء و گفتگوی تخصصی قرار گیرد و گمان یک طرفه به قاضی رفتن منتفی گردد.

رییس امورآموزش و پژوهش مرکز از افتتاح اولین دپارتمان وکالت تخصصی مرکز وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده با حضور اعضای هیات علمی دپارتمان حقوق اقتصادی و ریاست محترم مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه خبر داد.

این همایش مورخ روز دوشنبه  23 اسفندماه از ساعت 14 الی 18 در سالن شهید بهشتی قوه قضائیه برگزار خواهد شد و حضور برای عموم آزاد است.

به اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو