تفاهم نامه‌ی همکاری ما بین مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و پلیس آگاهی فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران

مرکز وکلا مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جلسه ای به منظور امضای تفاهم نامه با هدف همکاری مشترک در اجرای سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به منظور هم افزایی بیشتر در پیشبرد آرمان های انقلاب با بهره گیری امکانات و توانمندی های متقابل و در جهت تبادل تجربیات و تعاملات حرفه ای، علمی و آموزشی بین پلیس آگاهی و مرکز وکلای قوه قضائیه برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه سردار قنبری ضمن ابراز مسرت از امضای تفاهم نامه و تقدیر و تشکر از ریاست و اعضای مرکز، به تشکیل کارگروهی مشترک برای معرفی توانمندی های متقابل در جهت منافع مردم اشاره کردند و همچنین به تببین محور های تفاهم نامه پرداختند.

 

جناب آقای عبدلیان پور، ریاست محترم مرکز نیز ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم حضور سردار قنبری و حضار محترم و همچنین تبریک ایام الله دهه‌ی فجر، اشاره ای به شهادت مأمور وظیفه شناس شهید علی اکبر رنجبر در حادثه‌ی مقابله با اراذل و اوباش در استان فارس داشتند و مرکز را در قبال این مسائل متعهد به پیگیری دانستند و آمادگی مرکز را در جهت حمایت های حقوقی از مدافعان امنیت مردم اعلام داشتند. ایشان در ادامه‌ی بیانات خود تفاهم نامه را از نظر محتوا بسیار کاربردی دانستند و آنرا در راستای احقاق حقوق عامه برشمردند.

 

تفاهم نامه‌ی همکاری ما بین مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و پلیس آگاهی

به اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.