دیدار رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با تولیت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام

صبح روز پنج شنبه ۲۸ بهمن ماه، حسن عبدلیان پور رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه ضمن تشرف به حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام و زیارت مضجع شریف این امامزاده جلیل القدر، با حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابراهیم کلانتری، تولیت آستان مقدس، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل آستان مقدس، حجت الاسلام و المسلمین دکتر کلانتری در این دیدار، ضمن تسلیت سالروز شهادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری سلام الله علیها و ۱۷رجب سالروز بزرگداشت حضرت احمدبن موسی علیهماالسلام، گفت: هدف نهایی از فعالیت هایی که در حرم مطهر و حوزه کاری مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه صورت می پذیرد، اشاعه فرهنگ اسلام و معنویت در کشور و حفظ ارزش ها، گسترش انسانیت و تحکیم بنیاد خانواده است.

تولیت حرم مطهر اظهار کرد: اسلام دینی است که در آن دیانت و سیاست همه یکی است و هدف آن سوق دادن مردم و جامعه به سمت اتخاذ راهبرد درست در زندگی و کمال است.

وی با اشاره به فعالیت های مرکز روانشناسی حرم مطهر، تصریح کرد: مرکز روانشناسی و مشاوره حرم مطهر با رویکرد دینی و هدف اعتلای ارزش های الهی در بین مردم و خانواده ها راه اندازی شده است و به سبب وابستگی به اهل بیت علیهم السلام، مراجعه کنندگان گسترده ای دارد.

تولیت حرم مطهر خاطرنشان کرد: جامعه ی ما در حال گذار است، گسترش فناوری و استفاده روزافزون از فضای مجازی در جامعه در کنار محاسن بسیاری که دارد، اگر بجا و درست مورد بهره قرار نگیرد، می تواند باعث بوجود آمدن مشکلات روحی و روانی در بین مردم شود. در چنین شرایطی نیاز به گسترش مراکز تخصصی مشاوره در کشور، بیش از پیش احساس می شود.

شایان ذکر است در پایان این نشست، تفاهم نامه همکاری بین آستان مقدس حضرت شاهچراغ علیه السلام و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، منعقد و رئیس و چندتن از مسئولان این مرکز به کسوت خادمی حرم مطهر، منصوب و مفتخر شدند.

 

به اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.