مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه

مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه

دکتر آجرلو که از سال ۱۳۹۸ مسئولیت معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی مرکز وکلا را بر عهده داشت در این جلسه به اجمال شرحی از اقدامات و خدمات خود ارائه داد.

معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع انسانی مرکز، تحقق عدالت، تمرکززدایی و هویت‌بخشی به هیئت‌مدیره‌های استانی را هدف اصلی مجموعه تحت مدیریت خود در دوره تحول عنوان کرد و افزود: با توجه به لزوم هویت‌بخشی و تقویت هیئت‌مدیره‌های استانیِ وکلا و کارشناسان رسمی مرکز، سیاست تمرکززدایی از فعالیت‌ها و واگذاری امور به استان‌ها در طول دوره تحول مرکز از سال ۱۳۹۸ تا کنون مد نظر قرار گرفت و لذا امور مالی، اداری و پشتیبانی نیز در همین راستا کمک‌های فراوانی در زمینه منابع مالی، خرید املاک، ساماندهی نظامات اداری و مالی به استان‌ها به انجام‌ رسانده است که ارزش ریالی آن در سطح کشور بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال است. وی ابراز امیدواری کرد که این رویکرد در دوره توسعه گسترش بیشتری پیدا کند.

در ادامه دکتر آجرلو اظهار داشت: باتوجه به رویکرد تحولیِ امور اداری، مالی، پشتیبانی و انفورماتیک که در بستر آیین‌نامه مرکز از ابتدای سال ۱۳۹۸ رقم خورد، موفق شدیم تا با روحیه جهادیِ همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی مرکز و سایر همکاران ستادی و استانی اهداف عالی مرکز را محقق کنیم.

معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع انسانی مرکز وکلا، هدف اصلی فعالیت‌های اداری، مالی، پشتیبانی و انفورماتیک را نظم بخشی، انتظام امور، مدیریت صحیح تحولات، تحقق اهداف مرکز و تسهیل خدمات‌رسانی به اعضا و مردم دانست و افزود: کلیه فعالیت‌های معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی مرکز در راستای ایجاد بستر مناسب برای فعالیت واحد‌های مختلف و استان‌ها جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به اعضای مرکز و مردم شریف کشورمان است.

دکتر آجرلو در پایان برای جناب آقای دکتر داوود کرمی در مسئولیت جدید آرزوی توفیق و سلامتی کرد؛ در این مراسم کارکنان بخش معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ضمن تقدیم هدیه‌ای به رسم یادبود از زحمات ایشان قدردانی کردند.

به اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *