پلیس بین الملل ناجا و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، تفاهم نامه افزایش همکاری های متقابل را امضا کردند

این تفاهم نامه به میزبانی معاون محترم حقوقی و امور مجلس ناجا، سردار اسکندری به امضای سردار دکتر هادی شیرزاد فرمانده پلیس بین الملل ناجا و دکتر علی بهادری جهرمی رئیس مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضائیه رسید.

 

این تفاهم نامه ارائه خدمات ویژه حقوقی بین المللی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری را سرعت بخشیده و همچنین ارائه خدمات حقوقی بین المللی تخصصی و کارشناسی را از سوی مرکز، امکان پذیر خواهد کرد.

در ابتدا سردار اسکندری با بیان این نکته که تعامل مرکز وکلا و ناجا گام بسیار مثبتی در غنی سازی ارائه خدمات به ملت شهید پرور ایران اسلامی در جهت نیل به آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) بوده و نیل به عدالت اجتماعی با استفاده از بدنه مومن و توانمند این دو نهاد انقلابی را افزایش می دهد، افزودند انعقاد این تفاهمنامه می تواند اثرات مثبتی را برای دو طرف به همراه داشته باشد و امیدواریم که منشاء خیر و برکت باشد.

دکتر هادی شیرزاد فرمانده پلیس بین الملل ناجا هم با قدردانی از تعامل و دید سازنده ناجا و فرمانده محترم نیروی انتظامی و معاون حقوقی و مجلس ناجا بابت انعقاد این تفاهمنامه، از نیروی انتظامی به عنوان بزرگ ترین حامی و بازوی اجرایی احقاق حقوق آحاد مردم نام برد و افزود که امیدواریم با توجه به همکاری های صورت گرفته در یکسال گذشته، تفاهم نامه بتواند حمایت های خوبی را از تلاش های مستمر دو طرف انجام دهد.

دکتر علی بهادری جهرمی رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه هم در قدردانی از مسئولان ناجا و کمیسیون امور بین الملل مرکز که پیشگام این حرکت بودند از پلیس بین الملل به عنوان خط مقدم کارزار حقوقی بین المللی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پاسداری از حقوق عامه ملت ایران در سطح فراملی نام برد و خاطر نشان ساخت که در پرتو فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سند تحول قوه قضائیه، همکاری دو جانبه ناجا و مرکز وکلا می تواند به تخصصی شدن خدمات قضائی در سطح بین الملل بیفزاید و از آمادگی کامل مرکز برای برآورد نیازهای حقوقی و کارشناسی بین المللی آتی خبرداد.

دكتر بهادری همچنین افزود بیش از ۳۰ هزار وکیل دادگستری، ۱۴ هزار کارشناس رسمی دادگستری و یکهزار مشاور خانواده و بدنه نیروی انتظامی می تواند ترکیبی ایده آل برای همکاری ها بوجود آورد.

در این جلسه توافق گردید تا با تشکیل کارگروهی متشکل از کارشناسان پلیس بین الملل و مرکز، اجرایی شدن هر چه بهتر این تفاهمنامه در دستور کار قرار گیرد.

پلیس بین الملل

پلیس بین الملل

پلیس بین الملل

پلیس بین الملل

پلیس بین الملل

پلیس بین الملل

پلیس بین الملل

پلیس بین الملل

به اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.