پژوهشگاه قوه قضاییه در جهت حرکت تحولی دستگاه قضا، ریل‌گذاری و بسترسازی کند

حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین بهرامی در دیدار مدیرکل ارتباطات و همکاری‌ های علمی پژوهشگاه قوه قضاییه با وی، پژوهش را چراغ راه مدیران برای روشن شدن مسیر توصیف کرد و گفت: پژوهشگاه قوه قضائیه از حالت آکادمیک خارج و به‌ صورت میدانی مبادرت به آسیب شناسی مسائل نماید.

وی افزود: پژوهشگران با حضور در جمع مدیران، قضات و کارمندان دستگاه قضا، مسائل، معایب و نواقص قانونی و اجرایی را آسیب شناسی نموده و با پژوهش و ارائه راهکار‌های مناسب باعث ارتقاء بهره وری شوند.

بهرامی یکی از وظایف پژوهشگاه قوه قضاییه را ریل‌گذاری و ایجاد بستر مناسب در جهت حرکت تحولی در قوه قضاییه برشمرد.

این مقام قضایی تشکیل اتاق‌ های اندیشه‌ ورزی برای تعیین اولویت‌های دستگاه عدلیه را مهم توصیف کرد و افزود: در مرحله بعد درباره این اولویت‌ ها تحقیق و برای اجرای آن‌ ها راهکار ارائه شود.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در پایان، خواهان همکاری و ارتباط بیشتر پژوهشگاه قوه قضاییه با گروه پژوهش‌های سازمان قضایی نیرو‌های مسلح شد.

تواضع، مدیرکل ارتباطات و همکاری‌ های علمی پژوهشگاه قوه قضائیه گفت: با اجرای تفاهم‌ نامه همکاری، درحال حاضر ارتباط خوبی بین سازمان قضایی نیرو‌های مسلح و پژوهشگاه قوه قضائیه شکل گرفته و سازمان قضایی نیرو‌های مسلح بهترین همکاری را با ما دارد.

به اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.