اطلاعيه‌ها دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۸:۴۷ ق.ظ

قابل توجه قبول شدگان مرحله آزمون شفاهي وکالت۹۹

 

به منظور انتخاب حوزه قضایی از  ۲۲ ام تا ۲۵ ام شهریور ماه فرصت دارید با مراجعه با سامانه جذب، به ترتیب اولویت حوزه های قضایی انتخابی خود را مشخص نمایید.

لازم به توضیح است شما می‌توانید همه حوزه‌های قضایی ذیل استان محل قبولی خود را به ترتیب اولویت مشخص نمایید اما توجه داشته باشید تمرکز فعالیت و تاسیس دفتر صرفا در حوزه قضایی محل پذیرش مجاز خواهد بود.

دقت داشته باشید پس از ثبت‌ نهایی اولویت‌های انتخابی به هیچ وجه امکان تغییر اولویت وجود نخواهد داشت لذا پیش از ثبت نهایی از قطعی بودن نظر خود اطمینان حاصل کنید.


حوزه‌های قضایی در استان‌ محل پذیرش بر اساس نمره نهایی «مجموع نمرات کتبی و شفاهی» کسب شده از سوی داوطلبان مشخص خواهد شد.

 همچنین با توجه به وجود برخی ظرفیت‌های خالی در استان‌های مختلف، به شما این امکان داده شده است نسبت به ثبت درخواست انتقال از استان محل قبولی به استان دیگری اقدام نمایید.

لازم به ذکر است موافقت با درخواست انتقال صرفا برای ظرفیت‌های خالی باقی مانده براساس نمره «آزمون کتبی» افراد دارای بالاترین نمره صورت خواهد گرفت.

شما می‌توانید نهایتا دو اولویت را انتخاب نمایید، این درخواست هیچ حقی برای شما ایجاد نمیکند و در صورت پذیرش، به شما امکان انتخاب اولویت‌های حوزه‌های قضایی در استان جدید داده خواهد شد. در صورت عدم پذیرش درخواست انتقال نیز حوزه محل قبولی نهایی شما مطابق اولویت انتخابی شما در همان استان محل پذیرش اولیه مشخص خواهد شد.

دقت داشته باشید تمرکز فعالیت و تاسیس دفتر صرفا در حوزه قضایی محل پذیرش مجاز خواهد بود لذا تنها استان‌ یا حوزه‌هایی را انتخاب نمایید که امکان سکونت و اشتغال در آن را دارید.